Wybielanie zębów pod lampą Beyond - Warszawa Wola
Placówka partnerska

Wybielanie zębów BEYOND

Biel uśmiechu jest czymś, czego pożąda każdy z nas. Oczywiście nie dzieje się to bez powodu. Pięknie prezentujący się uśmiech jest podstawą naszej pewności siebie i pierwszą rzeczą, na którą zwracamy uwagę u innych…i u nas samych. Czemu więc nie pozwolić sobie na śnieżnobiały uśmiech, który starczy nam na lata już po jednym nieinwazyjnym i co najważniejsze — bezbolesnym zabiegu? Aby wyjść naprzeciw potrzebom naszych Pacjentów, proponujemy najpopularniejszą na świecie oraz niesamowicie skuteczną metodę wybielenia zębów — przy użyciu lampy BEYOND.

Wybielanie zębów pod lampą metodą BEYOND

Akcelerator Beyond emituje zimne, niebieskie światło aktywujące, nałożony na zęby, żel wybielający. Wybielanie zębów sprawia, że zęby stają się jaśniejsze od 5 do 14 odcieni w skali VITA. Rezultaty wybielania zębów pod lampą Beyond są zdecydowanie lepsze od konkurencyjnych systemów dostępnych na rynku. Wybielanie zębów przy użyciu technologii Beyond stosowane jest obecnie w ponad 100 krajach na świecie, a sam zabieg wybielania jest całkowicie bezpieczny. Co więcej, jest on niezwykle przyjemny i nie wymaga praktycznie żadnych działań ze strony Pacjenta.

Zanim jednak dojdzie do samego zabiegu wybielenia zębów, niezbędne staje się odpowiednie przygotowanie do niego. Lekarz wykona niezbędne badanie stomatologiczne, skupiając się na stanie zębów, jak i przyzębia. Elementy, które zostaną sprawdzone to:

 • stan aktualnie wykorzystanych wypełnień,
 • Ilość i szczelność wypełnień,
 • Ilość uzupełnień protetycznych, takich jak korony czy mosty.

Zwłaszcza te ostatnie potrafią sprawić wiele problemów podczas procesu wybielania, gdyż należy pamiętać, że plomby oraz wypełnienia porcelanowe nie ulegną działaniu lampy. Aby efekt był maksymalnie estetyczny i spójny, zalecamy Pacjentom rozważenie ich ewentualnej wymiany. Dzięki temu całe uzębienie będzie idealnie śnieżnobiałe – bez ewentualnych bruzd czy plam. Efekt utrzymuje się przez okres nawet do kilku miesięcy.

Wybielając zęby pod lampą w Centrum Stomatologii na Jana Kazimierza na warszawskiej Woli, jesteś w rękach zespołu z autoryzowanego gabinetu stosującego system wybielania Beyond.

Biała dieta 

Aby jednak wybielanie zębów okazało się maksymalnie skuteczne, konieczne jest zastosowanie białej diety. Można ją potraktować jako pewien odradzany przez lekarza zestaw produktów spożywczych, mających właściwości barwiące. Wśród nich można znaleźć między innymi:

 • buraki,
 • marchew,
 • pomidory,
 • ciemne owoce (np. jeżyny),
 • przyprawy kolorowe (np. kurkuma)
 • czerwone wino,
 • kawę
 • herbatę.

Dieta niezawierająca takich produktów powinna być trzymana przez minimum 7 dni od momentu wykonania zabiegu wybielania zębów pod lampą metodą BEYOND. Dzięki temu Pacjent otrzymuje pewność, że efekty utrzymają się przez długi czas. Łagodna pasta wybielająca może jeszcze wzmocnić osiągnięty efekt.

Hollywood Smile – metamorfoza Twojego uśmiechu z Centrum Stomatologii na Jana Kazimierza już za 1499 zł (rabat w wysokości ponad 600 zł wliczony w cenę)

PAKIET ZAWIERA:
🔹Badanie stomatologiczne
🔹Pantomogram
🔹Kompleksowy plan leczenia
🔹Higiena (skaling, piaskowanie, polerowanie, fluoryzacja)
🔹Wybielanie zębów lampą Beyond Power® Whitening
🔹Specjalistyczną pastę po wybielaniu

🔵 Całkowicie bezpiecznie i bezboleśnie
🔵 Kompleksowo i profesjonalnie
🔵 Zęby bielsze od 5 do 14 odcieni w skali VITA
🔵 Niesamowicie skuteczna metoda wybielania — przy użyciu lampy Beyond Power® Whitening

O więcej szczegółów prosimy pytać bezpośrednio na recepcji. Oferta promocyjna ważna jest do 31.12.2022.


Wybielanie zębów BEYOND
3.8 (76.06%) 66 votes
Zadzwoń lub wypełnij formularz poniżej
Zadzwoń