Protetyka, Korony, Mosty - Centrum stomatologii Warszawa Wola
Placówka partnerska

Protetyka stomatologiczna

Luki w uzębieniu, uszkodzone zęby, estetyka uśmiechu, która przestała sprawiać satysfakcję i zadowolenie?

W Centrum Stomatologii na Jana Kazimierza oferujemy kompleksowe zabiegi oraz uzupełnienia protetyczne, aby Twój uśmiech stał się równy, zdrowy – piękny.

Odzyskaj utraconą pewność siebie, zdecyduj się na korony, mosty lub protezy stomatologiczne. Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą.

Czym zajmuje się protetyka?

Leczenie protetyczne polega na trwałej i kosmetycznej odbudowie lub odtworzeniu brakujących zębów. Zdobycze dzisiejszej stomatologii dają nam szeroki wachlarz możliwości zastosowania odpowiedniej metody dla danego przypadku. Protetyk podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta.

Bonding Warszawa

Dzięki Bonding możemy zmienić kształt, kolor oraz ustawienie zębów bez ich szlifowania i piłowania! To najbardziej oszczędzająca technika zmieniająca całkowicie twój uśmiech.

Korony porcelanowe Warszawa

W Centrum Stomatologii na Jana Kazimierza pacjentom oferowane są najwyższej jakości mosty protetyczne oraz korony protetyczne, które odbudowują uszkodzonego zęba, jednocześnie chroniąc go przed próchnicą.

Korony protetyczne

Rodzaje:
-korony porcelanowe standardowe
-korony porcelanowe na złocie
-korony porcelanowe na cerkonie – wysoce kosmetyczne
-korony pełnoceramiczne – wysoce kosmetyczne

Mosty protetyczne

Za pomocą mostów protetycznych można odbudować utracone zęby, pod warunkiem, że przed oraz za luką znajduje się zdrowy, naturalny ząb. Niemniej jest to rozwiązanie kompromisowe, gdyż odbudowując utracone zęby musimy zniszczyć tkanki zębów zdrowych. W perspektywie czasu takie działanie może doprowadzić do ich utraty.

Protetyka dentystyczna Warszawa

Rodzaje mostów protetycznych:
-mosty porcelanowe standardowe
-mosty porcelanowe na złocie
-mosty porcelanowe na cerkonie
-mosty adhezyjne

Protezy – uzupełnienia ruchome

Protezy szkieletowe – są to protezy na metalowym lanym szkielecie z klamrami lanymi obejmujące zęby. Klamry mogą być widoczne na stronie licowej zębów. Proponujemy protezy na zatrzaskach typu ceka-revax lub bredent – wysoce kosmetyczne (brak widocznego metalu nawet przy pełnym uśmiechu)

Protezy akrylowe

-akrylowe standardowe
-akrylowe na miękkim podłożu, wyścielone miękkim akrylem powodujący wzrost komfortu użytkowania i ogranicza możliwość powstania otarć oraz odleżyn.

Protetyka stomatologiczna na miarę potrzeb

Protetyka to dziedzina stomatologii, która koncentruje się na projektowaniu, tworzeniu i umieszczaniu uzupełnień brakujących lub uszkodzonych zębów, a każdy dentysta protetyk w Warszawie musi posiadać odpowiednie kwalifikacje, by zapewniać usługi z tej niszy swoim pacjentom. Zapraszamy do naszego Centrum Stomatologicznego na Jana Kazimierza, gdzie świadczymy wysokiej klasy leczenie z zakresu właśnie protetyki stomatologicznej.

 

Dentysta protetyk Warszawa – w czym może pomóc?

Protetyka stomatologiczna w Warszawie może być stosowana w leczeniu przypadków od pojedynczego zęba po cały łuk zębowy, a także poprawiać wygląd uśmiechu pacjentów.

Co dokładnie można wykonać w gabinecie protetyki stomatologicznej?

  • odbudowa kości.
  • mosty,
  • korony,
  • protezy,
  • pełna rekonstrukcja łuków zębowych,
  • implanty,
  • chirurgia przedprotetyczna,
  • licówki porcelanowe.

 

Jak widać nasza oferta jest bardzo szeroka, a protetyka w Warszawie jest tak dobrze opanowana, że właściwie podejmujemy się każdego, nawet ciężkiego zadania. Każdy zatrudniony przez nas protetyk musi ukończyć dodatkowe lata zaawansowanego szkolenia w programie protetycznym, aby móc specjalizować się w tworzeniu spersonalizowanych planów leczenia nawet w najbardziej skomplikowanych przypadkach. Zapraszamy na konsultacje.

Protetyka Warszawa – z myślą o pięknym uśmiechu

Jednym z najlepszych sposobów na uzupełnienie brakujących zębów są nowoczesne protezy w Warszawie. Oferowane przez naszą Klinikę Dentystyczną na Jana Kazimierza uzupełnienia są zaprojektowane tak, aby naśladować naturalne zęby. Ich biokompatybilna konstrukcja i kształt pozwalają im bez problemu dopasować się do każdego uśmiechu. Idealnie nadają się do przywrócenia dobrego samopoczucia i pewności siebie.

Proteza dentystyczna jest sztucznym zamiennikiem naturalnych zębów. Poprawia żucie, pomagając pacjentowi wypowiadać i poprawnie wymawiać słowa, jednocześnie upiększając uśmiech. W naszym Centrum Stomatologicznym jest szyta na miarę dla każdego pacjenta, aby zapewnić idealne dopasowanie. . Istnieją różne rodzaje protez – pomożemy dobrać te najbardziej odpowiednie w zależności od potrzeb i możliwości każdego pacjenta. Po dopasowaniu protezy ważne jest, aby regularnie odwiedzać dentystę, aby utrzymać a prawidłową higienę jamy ustnej.

Zapraszamy na konsultację z naszymi specjalistami protetykami celem dopasowania najbardziej odpowiedniego rozwiązania. Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Protetyka stomatologiczna
3.8 (76%) 20 votes
Zadzwoń lub wypełnij formularz poniżej
Zadzwoń