Odbudowa zęba - Centrum stomatologii Warszawa Wola
Placówka partnerska

Odbudowa zęba

Odbudowa zęba

Kompleksowa odbudowa zęba w Warszawie jest jedną z naszych flagowych usług. Oferujemy odbudowy dentystyczne, aby pacjenci mogli pozostać w doskonałym zdrowiu jamy ustnej i cieszyć się równocześnie pięknym uśmiechem.

 

Odbudowa zęba Warszawa – nam można zaufać!

Możemy wykonać odbudowę w sposób przywracający pełną funkcjonalność i wygląd zęba. Jest to ważne, gdyż dzięki temu dajemy naszym pacjentom pewność, że po zakończeniu pracy dentystycznej nikt nie będzie mógł się domyślić, że dany ząb był kiedykolwiek uszkodzony.

Jaki ząb może wymagać odbudowy?

  • pęknięty,
  • wyszczerbiony,
  • uszkodzony w jakikolwiek sposób.

 

Pacjenci mogą potrzebować naprawy zębów po wypadku. Wypadek może się zdarzyć w każdej chwili. Niezależnie od tego, czy jest to kontuzja sportowa, zabawa z dziećmi czy upadek w pracy. W wielu przypadkach zęby często ulegają uszkodzeniom i wymagają jak najszybszego leczenia. W przeciwnym razie obszar może zostać zainfekowany – nie wspominając już o obniżonym samopoczuciu.

 

Kiedy jeszcze odbudowa zęba może okazać się konieczna?

Odbudowa jest często również konieczne po zakażeniu zęba. Kiedy pacjentowi pojawił się ubytek lub konieczny jest kanał korzeniowy, możemy go odbudować, aby ząb mógł dalej funkcjonować bez konieczności usuwania. Jest to o wiele lepsze dla ogólnego stanu zdrowia jamy ustnej, ponieważ utrzymanie naturalnych zębów jest najlepszą opcją w kontekście długoterminowym. Zapraszamy na konsultacje – to najlepszy sposób upewnienia się co do konieczności odbudowy zęba, bądź podjęcia innej procedury.

Odbudowa zęba
4.4 (88.89%) 9 votes
Zadzwoń lub wypełnij formularz poniżej
Zadzwoń