Zespół

PERSONEL MEDYCZNY – LEKARZE

- dr Ewa Sawicka - pomysłodawczyni, założycielka i właścicielka Centrum Stomatologii na Jana Kazimierza. Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Łodzi na wydziale lekarsko – dentystycznym. Ponadto uczestniczyła w dwuletnim Curricullum Implantologicznym pod patronatem Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego, ukończyła ponad 40 kursów stomatologicznych w zakresie endodoncji, protetyki, implantoprotetyki, stomatologii estetycznej i medycyny estetycznej. Zajmuje się skomplikowaną endodoncją mikroskopową, stomatologią zachowawczą, estetyczną, protetyką stomatologiczną oraz odbudową protetyczną na implantach. Poza stomatologią pasjonuje się również szeroko pojętą medycyną estetyczną, ukończyła w tym zakresie zaawansowane szkolenia, między innymi w zakresie stosowania toksyny botulinowej (botoxu), powiększania ust kwasem hialuronowym oraz leczenia łysienia u kobiet i mężczyzn osoczem bogatopłytkowym. Pasjonuje się psami, jest właścicielką psa rasy mops, uwielbia literaturę i seriale kryminalne. Kocha podróżować i zwiedzać świat.
- dr Szczepan Stelmach - ortodonta – absolwent kierunku lekarsko – dentystycznego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, a następnie Podyplomowego Studium Prawa Medycznego, Bioetyki i Socjologii Medycyny na Uniwersytecie Warszawskim. Jego głównym zainteresowaniem jest ortodoncja, dlatego nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach w kraju i zagranicą. Odbył staż kliniczny w Katedrze Ortodoncji Uniwersytetu we Florencji (Włochy) pod okiem prof. Lorenzo Franchi, a także uczestniczył w pracy lekarzy w Klinice Ortodoncji Uniwersytetu Hebrajskiego w Jerozolimie (Izrael). Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego i European Orthodontic Society, a najnowszym jego osiągnięciem jest certyfikacja do pracy w systemie aparatów lingwalnych – INCOGNITO. Prywatnie uwielbia podróżować i grać w tenisa ziemnego. Biegle posługuje się językiem angielskim oraz komunikatywnie – niemieckim i francuskim.
- dr Maria de la Cerda Obraniak - absolwentka Lubelskiego Uniwersytetu Medycznego, który ukończyła w 2013 roku. Tuż po studiach wyjechała do Hiszpanii, gdzie pracowała rok, co zaowocowało bogatym doświadczeniem i sprecyzowaniem zainteresowań. Zajmuje się przede wszystkim leczeniem zachowawczym dorosłych i dzieci, stomatologią estetyczną oraz protetyką. Swoje umiejętności rozwija także w kierunku endodoncji. Uczestniczy w szkoleniach i kursach, dzięki czemu stale aktualizuje zdobytą wiedzę i poszerza doświadczenie zawodowe. Posługuje się biegle językiem angielskim i hiszpańskim. Prywatnie lubi aktywny tryb życia oraz spędzanie czasu w gronie przyjaciół.
- dr Marek Kowalczyk - endodonta - absolwent wydziału lekarsko-dentystycznego Uniwesytetu Medycznego w Białymstoku. Specjalizuje się w specjalistycznym, atraumatycznym leczeniu kanałowym pod mikroskopem. Priorytetem niezmiennie pozostają komfort, jakość oraz bezpieczeństwo pracy. Precyzja pracy pod powiększeniem, umożliwia leczenie nawet najtrudniejszych przypadków klinicznych. Jego bogate doświadczenie zawodowe to efekt współpracy z najlepszymi specjalistami, uczestnictwem w prestiżowych kursach praktycznych i teoretycznych oraz zamiłowaniem do nowości medycznych. Stale wprowadza nowe, lecz sprawdzone rozwiązania do praktyki leczniczej.
Wolny czas lubi spędzać aktywnie z rodziną, interesuje się nowoczesnymi technologiami oraz motoryzacją.
- dr Mateusz Celej - chirurg - absolwent Wydziału Lekarsko-Dentystycznego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Aktualnie w trakcie ostatniego roku specjalizacji z chirurgii stomatologicznej w Wojskowym Instytucie Medycznym. Swoje umiejętności rozwija także w kierunku implantologii. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach praktycznych w kraju i za granicą. Autor licznych artykułów medycznych oraz wystąpień zaprezentowanych na międzynarodowych kongresach naukowych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Stomatologicznej i Szczękowo-Twarzowej.

Interesuje się nowymi technologiami - nie tylko w dziedzinie stomatologii.
- dr Katarzyna Cieślińska - specjalistka protetyki stomatologicznej - absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego z 2011 roku. Studiowała również na Université de la Méditerranée w Marsylii, w ramach uzyskanego stypendium. Wykonuje wszystkie zabiegi z zakresu protetyki stomatologicznej: licówki, korony i mosty protetyczne, protezy częściowe, uzupełnienia protetyczne na implantach. Wszystkie zabiegi wykonuje w lupach stomatologicznych, by pracować jeszcze bardziej precyzyjnie. Bezbolesne i komfortowe leczenie jest jej priorytetem. Posługuje się językiem angielskim, francuskim i włoskim.
W wolnych chwilach gra na gitarze basowej i uczy się kolejnych słówek języka włoskiego.
- dr Monika Madej - absolwentka Lwowskiego Uniwersytetu Medycznego. Nostryfikację dyplomu uzyskała na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Uczestniczka wielu szkoleń i kursów zarówno w Polsce, jak i za granicą. W kręgu jej zainteresowań szczególne miejsce zajmuje ortodoncja, stomatologia estetyczna i w mniejszym stopniu - inwazyjna. Za cel stawia sobie wykonanie wypełnień i odbudów kompozytowych idealnie naśladujących naturalną anatomię zęba. W klinice zajmuje się stomatologią zachowawcza, estetyczną, wybielaniem zębów oraz stomatologią dziecięcą. W kontaktach z Pacjentami jest otwarta, delikatna i dokładna, dzięki czemu wizyty w gabinecie stomatologicznym stają się prawdziwą przyjemnością. Praca z dziećmi sprawia jej dużo zadowolenia, co doceniają najmłodsi Pacjenci.
Prywatnie Pani doktor jest kreatywną osobą, która jak mówi „uwielbia robić coś z niczego", a tematyka DIY, szydełko i druty nie są jej obce.
- dr Bartosz Matejkowski - implantolog - absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Uczestnik wielu zagranicznych staży i kursów m.in. na Uniwersytecie Nowojorskim (NYU) czy Uniwersytecie Kalifornijskim (UCLA). Jest absolwentem Curriculum periodontologiczno-implantologicznego profesora Huerzellera. Członek Europejskiego i Polskiego Towarzystwa Periodontologicznego. Członek ITI (International Team for Implantology). Biegle posługuje się językiem angielskim. 
W codziennej pracy zajmuje się tworzeniem pięknego uśmiechu. Stawia na otwartą współpracę z Pacjentem, zawsze konsekwentnie i skrupulatnie dążąc do ustalonych wspólnie celów. Zawodowo zainteresowany rozwojem w kierunku protetyki, implantologii oraz periodontologii. Przykłada ogromną uwagę do estetyki dziąseł i zębów. 
Prywatnie pasjonat sportów wodnych, podróży i dobrej kuchni.
- dr Magdalena Rybak - Absolwentka kierunku lekarsko- dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Zajmuje się leczeniem zachowawczym, stomatologią estetyczną oraz protetyką. Wszystkie zabiegi wykonuje w lupach stomatologicznych. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach. Biegle posługuje się językiem angielskim oraz językiem norweskim w stopniu komunikatywnym. Prywatnie pasjonatka podróży oraz turystyki górskiej.
- dr Olena Aleksiychuka - Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Ivano - Frankowskiego Uniwersytetu Medycznego, który ukończyła w 2010 roku, uzyskując tytuł lekarza dentysty.Pasjonatka pięknego i zdrowego uśmiechu. Zdobyte doświadczenie i wiedzę wykorzystuje w codziennej pracy dbając o profesjonalne i indywidualne podejście do każdego Pacjenta. Podczas pracy lubi korzystać z nowoczesnych urządzeń i najnowszych technik leczenia. Zadowolenie Pacjentów jest motywacją do doskonalenia umiejętności poprzez kursy i szkolenia.
- dr Dominika Witkowska-Pszczoła - Ukończyła studia na kierunku lekarsko-dentystycznym na Uniwersytecie medycznym w Łodzi. Zajmuję się leczeniem dzieci i dorosłych. Stale rozwija swoją wiedzę i umiejętności dzięki szkoleniom z zakresu stomatologii estetycznej, endodoncji, pracy w powiększeniu oraz protetyce. Do każdego pacjenta podchodzi z zaangażowaniem oraz w sposób indywidualny do leczenia. Prywatnie uwielbia podróże i żeglarstwo.

MANAGER

- Edyta Sokulska - manager - absolwentka Warszawskiej Szkoły Filmowej. Od kilku lat związana zawodowo z branżą stomatologiczną. Rozwija swoje kompetencje menedżerskie uczestnicząc w licznych szkoleniach z zakresu zarządzania personelem. W naszym centrum jest odpowiedzialna za właściwe funkcjonowanie kliniki. Ambitnie podchodzi do każdego zadania, cechuje ją zaangażowanie i dokładność.

Prywatnie miłośniczka dobrego kina, sportu i jazdy konnej.
Zadzwoń lub wypełnij formularz poniżej
Zadzwoń