Zespół - Centrum stomatologii Warszawa Wola
Placówka partnerska

Zespół

PERSONEL MEDYCZNY – LEKARZE

- dr Ewa Sawicka - Pomysłodawczyni, założycielka i właścicielka Centrum Stomatologii na Jana Kazimierza. Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Łodzi na wydziale lekarsko – dentystycznym. Ponadto uczestniczyła w dwuletnim Curricullum Implantologicznym pod patronatem Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego, ukończyła ponad 40 kursów stomatologicznych w zakresie endodoncji, protetyki, implantoprotetyki, stomatologii estetycznej i medycyny estetycznej. Zajmuje się skomplikowaną endodoncją mikroskopową, stomatologią zachowawczą, estetyczną, protetyką stomatologiczną oraz odbudową protetyczną na implantach. Poza stomatologią pasjonuje się również szeroko pojętą medycyną estetyczną, ukończyła w tym zakresie zaawansowane szkolenia, między innymi w zakresie stosowania toksyny botulinowej (botoxu), powiększania ust kwasem hialuronowym oraz leczenia łysienia u kobiet i mężczyzn osoczem bogatopłytkowym. Pasjonuje się psami, jest właścicielką psa rasy mops, uwielbia literaturę i seriale kryminalne. Kocha podróżować i zwiedzać świat.

- dr Szczepan Stelmach - Master of Science in Lingual Orthodontics - absolwent kierunku lekarsko – dentystycznego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, a następnie Podyplomowego Studium Prawa Medycznego, Bioetyki i Socjologii Medycyny na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończył specjalistyczne studia w dziedzinie ortodoncji lingwalnej na Uniwersytecie Fryderyka II w Neapolu i uzyskał tytuł Master of Science, a także ukończył kurs European Master of Aligners Invisalign w King's College w Londynie (Anglia). Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach w kraju i zagranicą. Odbył staż kliniczny w Katedrze Ortodoncji Uniwersytetu we Florencji (Włochy), Klinice Ortodoncji Uniwersytetu Hebrajskiego w Jerozolimie (Izrael), Departamencie Ortodoncji Uniwersytetu Nowojorskiego NYU (USA), a także w prywatnej klinice jednego z najbardziej uznanych ortodontów na świecie - Dr. Richarda McLaughlina w San Diego (USA). Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego (PTO), European Orthodontic Society (EOS), American Association of Orthodontists (AAO) oraz World Federation of Orthodontists (WFO). W 2020 roku został powołany do pełnienia funkcji biegłego sądowego w dziedzinie ortodoncji przy Sądzie Okręgowym w Warszawie. Prywatnie uwielbia podróżować i grać w tenisa ziemnego. Biegle posługuje się językiem angielskim oraz komunikatywnie – niemieckim, francuskim i włoskim.
- dr Mateusz Celej - chirurg specjalista - absolwent Wydziału Lekarsko-Dentystycznego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Swoje umiejętności rozwija także w kierunku implantologii. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach praktycznych w kraju i za granicą. Autor licznych artykułów medycznych oraz wystąpień zaprezentowanych na międzynarodowych kongresach naukowych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Stomatologicznej i Szczękowo-Twarzowej.

Interesuje się nowymi technologiami - nie tylko w dziedzinie stomatologii.
- dr Waleria Kratiuk - Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Swoją karierę zaczęła rozwijać przy boku profesjonalistów, którzy nauczyli ją nie tylko warsztatu – ale przekazali ogromną wiedzę na temat pracy z ludźmi, popartą wieloletnim doświadczeniem. Uczestniczyła w szkoleniu z zakresu pracy w systemie CAD/CAM we Włoszech. Z łatwością odnajduje wspólny język z najmłodszymi Pacjentami - nawet tymi wymagającymi większej uwagi i zrozumienia. Od pierwszej wizyty stara się uświadomić, że wizyta u stomatologa nie musi wiązać się ze strachem. Dzieci jak i dorośli mogą liczyć na spotkanie, podczas którego zostanie dokładnie omówiony i dobrany najlepszy z możliwych sposobów leczenia. Doskonale włada językiem rosyjskim.
- Angelina Lisaj - W 2018 roku uzyskała tytuł lekarza dentysty na Gdańskim Uniwersytecie
Medycznym. Zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą, dzicięcą,
periodontologią oraz chirurgią. Swoją osobowością, ciepłem,
opanowaniem i cierpliwością pokazuje nawet najmniejszym pacjentom, że
leczenie stomatologiczne można wykonać szybko i bezboleśnie. Jest
autorką publikacji naukowych, stale uczestniczy w kursach i
szkoleniach.
- Monika Rolf - Dyplomowana higienistka stomatologiczna oraz asystentka stomatologiczna, studentka 3 roku pielęgniarstwa. Posiada 6-letnie doświadczenie jako higienistka stomatologiczna oraz 9-letnie jako asystentka implantologiczna, ortodontyczna oraz protetyczna.
Do pacjenta zawsze podchodzi z uśmiechem i empatią, stara się aby czuli się swobodnie. Dzięki doświadczeniu w pracy w interdyscyplinarnym zespole stomatologicznym kieruje ogólnym leczeniem pacjentów. Ciągle się rozwija, co pokazuje jej ścieżka zawodowa począwszy od asystentki obecnie menager/higienistka stomatologiczna i przyszła pielęgniarka.
- Przemysław Dyks - Jestem absolwentem Lwowskiego Narodowego Uniwersytetu Medycznego. Moim głównym obszarem zainteresowań jest szeroko pojęta protetyka i chirurgia, jednak to stomatologia estetyczna jest moją pasją. W codziennej pracy zajmuję się tworzeniem uśmiechu za pomocą licówek i koron, wykorzystując możliwie mało inwazyjne metody.
Przeprowadzam całkowite rekonstrukcje zgryzu w oparciu o dokładną analizę i plan leczenia.  Staram się, aby każda wizyta przebiegała bez lęku i obaw, a kolejne były przyjemnością dla obu stron. Dobieram odpowiednie leczenie wyznając zasadę indywidualnego podejścia – słucham potrzeb swoich Pacjentów.
Prywatnie koneser włoskiej kuchni.
Nie ma mnie w gabinecie? Prawdopodobnie planuję bądź już jestem w dalekiej podróży 🙂
- dr Agnieszka Góra - Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Podczas studiów Stypendystka Rektora UMP (stypendium dla najlepszych studentów). Uczestniczka studiów podyplomowych na kierunku Medycyna Estetyczna na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. W Centrum Stomatologii na Jana Kazimierza zajmuje się stomatologią zachowawczą oraz pedodoncją. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. W swojej pracy stawia na dokładność i precyzję a także dba o komfort i zadowolenie pacjenta. Prywatnie miłośniczka podróży.
- dr Zofia Głodowska -
Zadzwoń lub wypełnij formularz poniżej
Zadzwoń