Zespół - Centrum stomatologii Warszawa Wola
Placówka partnerska

Zespół

PERSONEL MEDYCZNY – LEKARZE

- dr Ewa Sawicka - pomysłodawczyni, założycielka i właścicielka Centrum Stomatologii na Jana Kazimierza. Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Łodzi na wydziale lekarsko – dentystycznym. Ponadto uczestniczyła w dwuletnim Curricullum Implantologicznym pod patronatem Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego, ukończyła ponad 40 kursów stomatologicznych w zakresie endodoncji, protetyki, implantoprotetyki, stomatologii estetycznej i medycyny estetycznej. Zajmuje się skomplikowaną endodoncją mikroskopową, stomatologią zachowawczą, estetyczną, protetyką stomatologiczną oraz odbudową protetyczną na implantach. Poza stomatologią pasjonuje się również szeroko pojętą medycyną estetyczną, ukończyła w tym zakresie zaawansowane szkolenia, między innymi w zakresie stosowania toksyny botulinowej (botoxu), powiększania ust kwasem hialuronowym oraz leczenia łysienia u kobiet i mężczyzn osoczem bogatopłytkowym. Pasjonuje się psami, jest właścicielką psa rasy mops, uwielbia literaturę i seriale kryminalne. Kocha podróżować i zwiedzać świat.

- dr Szczepan Stelmach - Master of Science in Lingual Orthodontics - absolwent kierunku lekarsko – dentystycznego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, a następnie Podyplomowego Studium Prawa Medycznego, Bioetyki i Socjologii Medycyny na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończył specjalistyczne studia w dziedzinie ortodoncji lingwalnej na Uniwersytecie Fryderyka II w Neapolu i uzyskał tytuł Master of Science, a także ukończył kurs European Master of Aligners Invisalign w King's College w Londynie (Anglia). Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach w kraju i zagranicą. Odbył staż kliniczny w Katedrze Ortodoncji Uniwersytetu we Florencji (Włochy), Klinice Ortodoncji Uniwersytetu Hebrajskiego w Jerozolimie (Izrael), Departamencie Ortodoncji Uniwersytetu Nowojorskiego NYU (USA), a także w prywatnej klinice jednego z najbardziej uznanych ortodontów na świecie - Dr. Richarda McLaughlina w San Diego (USA). Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego (PTO), European Orthodontic Society (EOS), American Association of Orthodontists (AAO) oraz World Federation of Orthodontists (WFO). W 2020 roku został powołany do pełnienia funkcji biegłego sądowego w dziedzinie ortodoncji przy Sądzie Okręgowym w Warszawie. Prywatnie uwielbia podróżować i grać w tenisa ziemnego. Biegle posługuje się językiem angielskim oraz komunikatywnie – niemieckim, francuskim i włoskim.
- dr Mateusz Celej - chirurg specjalista - absolwent Wydziału Lekarsko-Dentystycznego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Swoje umiejętności rozwija także w kierunku implantologii. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach praktycznych w kraju i za granicą. Autor licznych artykułów medycznych oraz wystąpień zaprezentowanych na międzynarodowych kongresach naukowych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Stomatologicznej i Szczękowo-Twarzowej.

Interesuje się nowymi technologiami - nie tylko w dziedzinie stomatologii.
- dr Małgorzata Lewandowska - Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Staż podyplomowy odbyła w Mazowieckim Centrum Stomatologii w Warszawie. W życiu zawodowym najbardziej skupia się na stomatologii estetycznej i chirurgii stomatologicznej. Znana jest z cierpliwego i empatycznego podejścia do każdego pacjenta. Wykazuje się dokładnością i precyzją w przeprowadzanych przez siebie zabiegach. Uczestniczy w szkoleniach i kursach, dzięki czemu stale aktualizuje zdobytą wiedzę i poszerza doświadczenie zawodowe. Wolny czas stara się spędzać aktywnie z rodziną, w szczególności uprawiając turystykę rowerową.
- dr Waleria Kratiuk - Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Swoją karierę zaczęła rozwijać przy boku profesjonalistów, którzy nauczyli ją nie tylko warsztatu – ale przekazali ogromną wiedzę na temat pracy z ludźmi, popartą wieloletnim doświadczeniem. Uczestniczyła w szkoleniu z zakresu pracy w systemie CAD/CAM we Włoszech. Z łatwością odnajduje wspólny język z najmłodszymi Pacjentami - nawet tymi wymagającymi większej uwagi i zrozumienia. Od pierwszej wizyty stara się uświadomić, że wizyta u stomatologa nie musi wiązać się ze strachem. Dzieci jak i dorośli mogą liczyć na spotkanie, podczas którego zostanie dokładnie omówiony i dobrany najlepszy z możliwych sposobów leczenia. Doskonale włada językiem rosyjskim.
Zadzwoń lub wypełnij formularz poniżej
Zadzwoń