Higienizacja zębów - usuwanie kamienia - Centrum stomatologii Warszawa Wola
Placówka partnerska

Higienizacja zębów

Higienizacja zębów

Niezliczone badania wykazały, jak ważne jest, aby od najmłodszych lat aż po jesień życia niezmiennie z troską dbać o dobrą higienę jamy ustnej – higienizacja zębów w Warszawie z pomocą naszych dentystów bardzo w tym pomaga. Dzięki regularnym wizytom celem usuwania kamienia i osadu w gabinecie można nie dopuścić do rozwinięcia się problemów z uzębieniem oraz przyzębiem,

 

Higienizacja zębów Warszawa – robimy to fachowo!

Profesjonalne czyszczenie zębów w Warszawie jest wykonywane przez higienistkę lub dentystę naszego Centrum Stomatologicznego w celu usunięcia nagromadzonej płytki nazębnej i kamienia nazębnego ze struktury zęba i dziąseł. Poza samym usunięciem kamienia nazębnego – nasz dentysta może zalecić dokładne czyszczenie w celu leczenia lub zapobiegania chorobom dziąseł.

 

Czyszczenie zębów Warszawa – z jakich etapów się składa?

  • 1 krok to proces usuwania płytki nazębnej i kamienia nazębnego z powierzchni zębów oraz z kieszonek między zębami i dziąsłami.
  • 2 krok polega na usunięciu płytki nazębnej i kamienia nazębnego z powierzchni korzeni zębów za pomocą skalingu.

 

Kompleksowe czyszczenie często wymaga co najmniej dwóch wizyt i potencjalnej kontroli, aby upewnić się, że dziąsła i zęby stają się zdrowsze oraz że są w coraz lepszej formie.

 

Usuwanie kamienia Warszawa – skutecznie i bezboleśnie

Kamień nazębny to stwardniała płytka nazębna, która przez jakiś czas pozostała na zębie i jest teraz mocno przytwierdzona do powierzchni zęba. Kamień tworzy się powyżej i poniżej linii dziąseł i można go usunąć tylko za pomocą specjalnych narzędzi dentystycznych, dlatego zapraszamy do siebie na Jana Kazimierza wszystkie osoby, które chcą przekonać się, czym dokładnie jest usuwanie kamienia w Warszawie i jak wiele dobrego niesie dla uzębienia.

 

Wierzymy, że profilaktyka jest niezbędna do utrzymania dobrego stanu zdrowia jamy ustnej, a naszym celem jest utrzymanie naszych pacjentów w jak najlepszym zdrowiu. Sprawdzonym sposobem na to jest stała opieka dentystyczna i uczenie naszych pacjentów prawidłowej higieny jamy ustnej w domu. Zapraszamy po wiedzę i na konsultacje!

Higienizacja zębów
4.8 (95.56%) 9 votes
Zadzwoń lub wypełnij formularz poniżej
Zadzwoń