Leczenie Dormicum w Warszawie - stomatologia dziecięca
Placówka partnerska

Bezstresowe leczenie

STRACH PRZED DENTYSTĄ – CZYLI JAK WYKOŃCZYĆ UPIORA Z PRZESZŁOŚCI

 

Dlaczego nie należy się bać wizyty w Centrum Stomatologii na Jana Kazimierza

 • bo to nic nie boli,
 • bo robi się to dla własnego dobra i zdrowia,
 • bo u dentysty można spać:
 • dobre znieczulenie plus koferdam (jest to cienka guma w kształcie kwadratu, którą zakłada się na ząb w celu jego izolacji w trakcie leczenia),
 • w celu zapewnienia komfortu, przy dłuższych zabiegach pacjentom udostępniana jest specjalistyczna poduszka oraz koc, możesz przynieść swoją ulubioną komedię a my odtworzymy ją dla Ciebie w trakcie leczenia.

 

Jeśli odwiedzisz nasze centrum, szybko przekonasz się, że wizyta u dentysty nie musi dzisiaj wiązać się ani ze strachem, ani bólem. Zajmujemy się leczeniem nie tylko dorosłych, ale również dzieci. Proponujemy leczenie Dormicum dzieci, które polega na podaniu maluchom specjalnego syropu. Dzięki temu pociechy nie odczuwają lęku, nie są napięte, są zdecydowanie spokojniejsze. Wykorzystywany przez nas preparat wywołuje niepamięć wsteczną, dzięki czemu dzieci w ogóle nie pamiętaj wykonywanych procedur. Nasz stomatolog dziecięcy zadba o to, aby wizyta w jego gabinecie minęła w naprawdę przyjemnej atmosferze.

 

Walkę ze strachem w naszym Centrum Stomatologii wspomaga rozluźniający podtlenek azotu (inaczej: gaz rozweselający, sedacja wziewna).

Jak działa podtlenek azotu (inaczej: gaz rozweselający, sedacja wziewna)?

 • uspokajająco,
 • bardzo szybko i krótkotrwale, po 3 minutach aplikowania jest już efekt, który mija natychmiast po zaprzestaniu podawania,
 • pacjent cały czas może rozmawiać,
 • po 30 minutach można już prowadzić samochód,
 • nie traci się poczucia rzeczywistości,
 • możliwość stosowania u dzieci od 5 roku życia oraz u dorosłych w każdym wieku,
 • przed zaplanowanym zabiegiem z użyciem podtlenku azotu, należy być od 2 godzin na czczo.

 

Gaz rozweselający to nie jedyne rozwiązanie, z którego korzystamy w naszym centrum stomatologicznym. Z myślą o dzieciach między drugim a siódmym rokiem życia oferujemy leczenie Dormicum dzieci, które gwarantuje bezstresowy pobyt w gabinecie stomatologicznym.

 

Bezstresowe leczenie w sedacji

Bezstresowe leczenie w sedacji w Warszawie polega na wdychaniu mieszaniny podtlenku azotu i tlenu. Sedacja jest stosowana, aby pomóc dorosłym i dzieciom w leczeniu stomatologicznym, pozbawiając go czynników stresogennych. Zdecydowanie może pomóc w niepokoju związanym z leczeniem stomatologicznym i dlatego zadbaliśmy o to, by sedacja wziewna w Warszawie była dostępna również w naszym Centrum Stomatologicznym na Jana Kazimierza.

 

Sedacja wziewna Warszawa – jak wygląda w praktyce?

Będąc pod wpływem sedacji nie traci się przytomności – pacjent może cały czas rozmawiać z dentystą. Równocześnie jednak sama sedacja jako “gaz rozweselający” pomaga w rozwiązaniu wszelkich obaw, jakie pacjent może mieć – dzięki czemu jest w stanie łatwiej poradzić sobie z wizytą u stomatologa, która bez tego byłaby dla niego zbyt stresującym doświadczeniem.

Jak działają wdychane gazy?

 • uspokajająco,
 • relaksująco.

Pacjenci stają się mniej świadomi swojego otoczenia, ale nie zasypiają i nie tracą świadomości, gdyż tego rodzaju sedacja nie jest znieczuleniem ogólnym.

 

Dormicum – skuteczne leczenie zębów dziecka

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak dużym stresem jest dla wielu dzieci leczenie stomatologiczne, dlatego zdecydowaliśmy się na stosowanie nowoczesnego preparatu, który pozwala uśmierzyć ból i zmniejszyć odczuwany przez maluchy stres. W naszym centrum stomatologicznym nacisk położony jest nie tylko na skuteczność leczenia, ale również na to, aby nie wykształcić u najmłodszych pacjentów lęku przed wizytami w gabinecie stomatologicznym.

Leczenie Dormicum dzieci to komfort, bezpieczeństwo i brak niepotrzebnych nieprzyjemnych emocji. Preparat wykazuje działanie uspokajające, przeciwlękowe, a także skutecznie obniża napięcie mięśni. Oczekiwany efekt działania pojawia się już po piętnastu minutach od podania, co sprawia, że dziecko nie musi długo czekać na to, aż nieprzyjemne emocje miną.

 

Dormicum – leczenie ząbków u maluchów

Leczenie Dormicum u dzieci stosowane jest u maluchów od drugiego roku życia. Preparat może być podawany nawet siedmioletnim pociechom. Bez względu na wiek wywołuje dokładnie ten sam efekt, zapewniając dzieciom spokój i brak niepotrzebnego napięcia podczas wizyty u stomatologa. Wygodna w podaniu postać syropu sprawia, że podanie preparatu nie stanowi najmniejszego problemu. Sprawdza się nawet wtedy, kiedy jest to pierwsza wizyta bez względu na to, czy jej powodem jest próchnica czy fluoryzacja.

Dormicum to preparat, który wywołuje niepamięć wsteczną. To oznacza, że dziecko nie tylko nie będzie czuło stresu, ale w ogóle nie będzie pamiętało wszystkich procedur związanych z leczeniem. Preparat jest w pełni przyjazny dla każdego małego pacjenta – rodzice, którzy zdecydują się na leczenie z jego wykorzystaniem, nie muszą obawiać się o bezpieczeństwo swojego dziecka. Pozwala on bez niepotrzebnego strachu zadbać o uzębienie małych pacjentów.

 

Metoda łagodzenia bólu w stomatologii dziecięcej

Współczesna stomatologia dziecięca nie musi być związana z bólem i stresem – od początku naszej działalności dbamy o to, aby najmłodsi pacjenci czuli się u nas naprawdę komfortowo nawet wtedy, kiedy leczeniem mają być objęte zęby mleczne. Leczenie Dormicum dzieci to pewność, że Twoja pociecha nie będzie przeżywać stresu związanego z leczeniem. To najlepszy wybór, jeśli zależy Ci na tym, aby dziecko nie kojarzyło wizyty w gabinecie stomatologicznym z lękiem i bólem. Leczone u nas maluchy nie boją się stomatologa, wiedzą, że w trakcie wizyty w gabinecie nie wydarzy się nic, co mogłoby je przestraszyć.

Jeśli chcesz oswoić swoje dziecko z gabinetem stomatologicznym, zależy Ci na tym, aby miało zdrowe zęby, a jednocześnie chcesz oszczędzić mu niepotrzebnego stresu i lęku, szukasz gabinetu przyjaznego najmłodszym, nie czekaj. Leczenie Dormicum dzieci, które oferujemy to najlepszy wybór. Podanie preparatu sprawi, że Twoja pociecha będzie spokojna, nie będzie odczuwać lęku, a jednocześnie nie będzie pamiętać tego, co związane z leczeniem. Jeśli spokój Twojego dziecka jest dla Ciebie ważny, zapraszamy do kontaktu i umówienia się na wizytę. Jesteśmy specjalistami z tej dziedziny stomatologii, nasz personel cechuje empatia, która w pracy z małym pacjentem jest szczególnie ważna. Zapraszamy!

Bezstresowe leczenie
4.1 (81.18%) 34 votes
Zadzwoń lub wypełnij formularz poniżej
Zadzwoń