Zespół

PERSONEL MEDYCZNY - LEKARZE

- dr Ewa Sawicka - pomysłodawczyni, założycielka i właścicielka Centrum Stomatologii na Jana Kazimierza. Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Łodzi  na wydziale lekarsko - dentystycznym.  Ponadto uczestniczyła w dwuletnim Curricullum Implantologicznym pod patronatem Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego, ukończyła ponad 40 kursów stomatologicznych w zakresie endodoncji, protetyki, implantoprotetyki, stomatologii estetycznej i medycyny estetycznej. Zajmuje się skomplikowaną endodoncją mikroskopową, stomatologią zachowawczą, estetyczną, protetyką stomatologiczną oraz odbudową protetyczną na implantach. Poza stomatologią pasjonuje się również szeroko pojętą medycyną estetyczną, ukończyła w tym zakresie zaawansowane szkolenia, między innymi w zakresie stosowania toksyny botulinowej (botoxu), powiększania ust kwasem hialuronowym oraz leczenia łysienia u kobiet i mężczyzn osoczem bogatopłytkowym. Pasjonuje się psami, jest właścicielką psa rasy mops, uwielbia literaturę i seriale kryminalne. Kocha podróżować i zwiedzać świat.

- dr Szczepan Stelmach - ortodonta - absolwent kierunku lekarsko – dentystycznego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, a następnie Podyplomowego Studium Prawa Medycznego, Bioetyki i Socjologii Medycyny na Uniwersytecie Warszawskim. Jego głównym zainteresowaniem jest ortodoncja, dlatego nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach w kraju i zagranicą. Odbył staż kliniczny w Katedrze Ortodoncji Uniwersytetu we Florencji (Włochy) pod okiem prof. Lorenzo Franchi, a także uczestniczył w pracy lekarzy w Klinice Ortodoncji Uniwersytetu Hebrajskiego w Jerozolimie (Izrael). Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego i European Orthodontic Society, a najnowszym jego osiągnięciem jest certyfikacja do pracy w systemie aparatów lingwalnych - INCOGNITO. Prywatnie uwielbia podróżować i grać w tenisa ziemnego. Biegle posługuje się językiem angielskim oraz komunikatywnie – niemieckim i francuskim.

- dr Katarzyna Cieślińska -absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Studiowała również na Université de la Méditerranée w Marsylii, w ramach uzyskanego stypendium. Od 2013 r. w trakcie specjalizacji z protetyki stomatologicznej. W swojej pracy zajmuje się przede wszystkim protetyką, endodoncją oraz leczeniem zachowawczym dorosłych i dzieci. W roku 2013 uzyskała certyfikat umiejętności Polskiego Towarzystwa Endodontycznego, którego jestem członkiem. Wszystkie zabiegi wykonuje w lupach stomatologicznych, by pracować jeszcze bardziej precyzyjnie. Bezbolesne i komfortowe leczenie jest jej priorytetem. Posługuje się biegle językiem angielskim i francuskim.

- dr Magdalena Słomka -  absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Szczególnie interesuje się endodoncją, protetyką i stomatologią zachowawczą. Doceniana przez rodziców za dobry kontakt z dziećmi. Oprócz stomatologii poszerza swoje kompetencje w kierunku medycyny estetycznej.

- dr Maria Obraniak -   absolwentka Lubelskiego Uniwersytetu Medycznego, który ukończyła w 2013 roku. Tuż po studiach wyjechała do Hiszpanii, gdzie pracowała rok, co zaowocowało bogatym doświadczeniem i sprecyzowaniem zainteresowań.  Zajmuje się przede wszystkim leczeniem zachowawczym dorosłych i dzieci, stomatologią estetyczną oraz protetyką. Swoje umiejętności rozwija także w kierunku endodoncji. Uczestniczy w szkoleniach i kursach, dzięki czemu stale aktualizuje zdobytą wiedzę i poszerza doświadczenie zawodowe. Posługuje się biegle językiem angielskim i hiszpańskim. Prywatnie lubi aktywny tryb życia oraz spędzanie czasu w gronie przyjaciół.

- dr Aleksandra Sobiecka - absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na wydziale lekarsko – dentystycznym. Zajmuje się stomatologią zachowawczą, endodoncją, leczeniem dzieci, stomatologią estetyczną. Uczestniczka kursów w zakresie endodoncji. Poszerza swoje umiejętności w zakresie ortodoncji. Prywatnie uwielbia podróże, kino oraz pływanie.

- dr Natalia Frątczak - (w trakcie urlopu macierzyńskiego)- absolwentka Łódzkiego Uniwersytetu Medycznego. W trakcie specjalizacji z protetyki stomatologicznej. Szczególnie interesuje się protetyką, endodoncją i stomatologią zachowawczą. Uczestniczy w licznych szkoleniach, dzięki czemu stale rozwija swoją wiedzę. Prywatnie uwielbia  grę w tenisa i badmintona, jednym z jej osiągnięć to II miejsce na Mistrzostwach Polski Lekarzy w Badmintonie.

 

PERSONEL MEDYCZNY - ASYSTA

- Małgorzata Jaworska- Dyplomowana higienistka stomatologiczna, 2016 r. ukończyła studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym na kierunku higiena stomatologiczna. Obecnie studiuje psychologię w SWPS w Warszawie. Dużo radości sprawia jej sport, szczególnie jazda na rowerze. Uwielbia kontakt z naturą.

- Monika Gregorek- Dyplomowana higienistka stomatologiczna. Zanim zdecydowała się na swój aktualny zawód, skończyła turystykę na AWF. Lubi wyzwania i nowe doświadczenia, ciekawa świata i ludzi. Jej zainteresowania to podróże, pływanie i relacje międzyludzkie.

- Monika Siejka- Dyplomowana higienistka stomatologiczna. Absolwentka Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie na kierunku pedagogika. Po ukończeniu studiów rozpoczęła naukę w Studium Medycznym „Omega” w Warszawie, uzyskując dyplom Higienistki Stomatologicznej. Chcąc poszerzać swoją wiedzę, stara się nadążać za rozwojem stomatologii uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. W codziennej pracy, ceni sobie miłą atmosferę oraz uśmiech zadowolonego pacjenta.

ADMINISTRACJA

- Paulina Szadkowska - ukończyła studia stacjonarne na kierunkach administracja oraz stosunki międzynarodowe na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. W 2015 r. ukończyła szkolenie Efektywna recepcja w gabinecie stomatologicznym. Interesuje się psychologią oraz astronomią. W czasie wolnym uwielbia czytać, podróżować i gotować.

 

Skontaktuj się teraz!

ul. Jana Kazimierza 64 lok. U6, Warszawa

735 311 956

Umów się na wizytę

Kącik dla dzieci

WIFI

Toalety dla niepełnosprawnych

Płatności kartami

Partnerzy: