Protetyka stomatologiczna

Leczenie protetyczne polega na trwałej i kosmetycznej odbudowie lub odtworzeniu brakujących zębów. Zdobycze dzisiejszej stomatologii dają nam szeroki wachlarz możliwości zastosowania odpowiedniej metody dla danego przypadku.

Oferujemy Państwu najwyższej jakości korony porcelanowe które odbudowują uszkodzonego zęba i dodatkowo chronią go przed próchnicą:

Korony

- korony porcelanowe standardowe
- korony porcelanowe na złocie
- korony porcelanowe na cerkonie wysoce kosmetyczne
- korony pełnoceramiczne wysoce kosmetyczne

Mosty

Za pomocą mostów można w odbudować utracone zęby, pod warunkiem że przed i za luką znajduje się własny zdrowy ząb. Niemniej jest to rozwiązanie kompromisowe, gdyż odbudowując utracone zęby musimy zniszczyć tkanki zdrowych zębów . Co w perspektywie czasu prowadzi do ich utraty. Dlatego rozwiązanie implantologiczne jest najlepszym z możliwych rozwiązań, gdyż odbudowując brak uzębienia nie pogarszamy stanu zdrowych zębów.

- mosty porcelanowe standardowe
- mosty porcelanowe na złocie
- mosty porcelanowe na cerkonie
- mosty adhezyjne

Protezy – to uzupełnienia ruchome (wyjmowane przez pacjenta)

Szkieletowe
- na metalowym lanym szkielecie z klamrami lanymi obejmującymi zęby - klamry mogą być widoczne na stronie licowej zębów - na zatrzaskach typu ceka-revax lub bredent – wysoce kosmetyczne brak widocznego metalu nawet przy pełnym uśmiechu

Akrylowe
- akrylowe standardowe
- akrylowe na miękkim podłożu, wyścielone miękkim akrylem co powoduje wzrost komfortu użytkowania i ogranicza możliwość powstawania otarć i odleżyn

Kącik dla dzieci

WIFI

Toalety dla niepełnosprawnych

Płatności kartami

Partnerzy: